Kurczak na każdy dzień
  • Idealne jako nagroda

  • Łatwe do przechowania

  • Smaczne i funkcjonalne

  • Odpowiednio wyważona zawartość białka

Merit Food Treningowe przysmaki dla psa

Motyw nagrody jest ważny elementem w szkoleniu pupila. Przysmaki dla psa Merit Food sprawdzą się świetnie jako pochwała podczas wspólnego treningu. Dzięki obniżonej zawartości białka możesz podawać je zwierzakowi bez ograniczeń mając pewność, że nie wpłynie to na jego wagę. Nadają się zarówno do użytku w domu jak i na zewnątrz.

Przez swój kształt oraz rozmiar (2 cm) z łatwością zmieszczą się w kieszeni czy torbie na przysmaki. Znakomicie sprawdzają się w roli nagrody za poprawnie wykonane polecenie. Możesz podawać je bez martwienia się o to, że zaszkodzą pupilowi w jakikolwiek sposób. Smakołyki dedykujemy psom wszystkich ras, które skończyły 4 miesiące.

Zastosowanie przysmaków

Oferowane smakołyki polecamy w szczególności psiakom, które uczestniczą w treningach, szkoleniach lub zawodach. Dzięki swoim kształtom i rozmiarom są bardzo łatwe w przechowaniu. Ponadto wielkość przekąsek (2 cm) powoduje, że pies może kontynuować ćwiczenia bez dłuższych przerw.

Odpowiednio wyważone składniki sprawią, że psi sportowcy będą mogli delektować się nimi praktycznie bez żadnych ograniczeń. Receptura została opracowana w trosce o odpowiednią wagę psa. Ze względu na miękką konsystencję przysmaków treningowych Merit Food, są one bardzo łatwe do przełamania.

Skład analityczny

Skład analityczny
Składniki Wartość
Białko surowe 21%
Oleje i tłuszcze surowe 5%
Włókno surowe 1%
Popiół surowy 6.5%
Ekspert

Zdaniem eksperta

Hubert Bukowski

Przysmaki treningowe Merit Food sprawią się idealnie jako nagroda. Większość moich znajomych, którzy zajmują się behawioryzmem używa ich do treningów.

Dzięki obniżonej zawartości białka można je podawać psu praktycznie bez żadnych ograniczeń, nie przejmując się, że zwierzak przybierze na wadze.

Warto wiedzieć

Przysmaki treningowe różnią się od zwykłych smakołyków. Z racji tego, że wykorzystywane są przy szkoleniach jako nagrody, nie mogą zawierać zbyt dużej ilości białka oraz innych składników budulcowych.

Podczas ćwiczeń ważne jest, aby nic nie rozpraszało uwagi psa. Z tego powodu przysmaki treningowe Merit Food posiadają obniżoną zawartość mięsa. Mimo to zachowały swój wyjątkowy smak, który będzie głównym motywatorem podczas ćwiczeń.

Kompozycja

Ryż

Ryż

Roślina ta jest bogata w węglowodany złożone, które powinny być podstawowym źródłem energii. Ryż zawiera między innymi potas, który reguluje ciśnienie krwi, magnez, działający antystresowo oraz żelazo i cynk, poprawiające odporność. Obecność witamin z grupy B i E reguluje pracę układu nerwowego i chroni przed wolnymi rodnikami. Bardzo często występuje w diecie alergików, jest jednym z głównych składników diety bezglutenowej.

Kurczak

Kurczak

Mięso zawarte w karmie Merit Food jest składnikiem najlepszej jakości. Kury pochodzą z prywatnych, brytyjskich ferm. Zwierzęta chowane były metodą bezklatkową. Dzięki temu ich mięso klasyfikuje się na najwyższej pozycji. Drób to doskonałe źródło białka, bardzo łatwo przyswajalnego przez organizm. Cechuje je również niewielka ilość tłuszczu. Zawiera dużą ilość kwasów nienasyconych, które wpłyną pozytywnie na zdrowie i kondycję zwierzaka.

Składniki

Zboża, mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego (17% kurczaka), oleje i tłuszcze.