Ryba na każdy dzień
  • 80% mięsa z ryb

  • Całkowicie bezzbożowe

  • Łatwe do pogryzienia

  • Lekkostrawne

Merit Food Rybne przysmaki dla psa

Przekąski to doskonały sposób na urozmaicenie diety zwierzaka. Bezzbożowe przysmaki dla psa Merit Food zawierają aż 80% mięsa. Dzięki temu na stałe zagoszczą w jadłospisie Twojego pupila. Obecność ryb w proponowanych smakołykach sprawi, że Twój pies dosłownie oszaleje na ich punkcie.

Wyłącznie naturalne składniki są doskonałym źródłem białka. Przysmaki Merit Food sprawdzą się idealne jako uzupełnienie podstawowego pokarmu zwierzaka. Znakomite połączenie świetnego smaku, zdrowia oraz praktyczności.

Wysoka zawartość mięsa gwarantuje doskonały smak oraz wysoką wartość odżywczą. Bezzbożowy skład sprawia, że są przeznaczone również dla alergików. Ponadto są łatwe do pogryzienia dlatego też dedykujemy je zarówno szczeniakom jaki i dorosłym oraz nieco starszym psom.

Zastosowanie przysmaków

Składniki zawarte w przysmakach Merit Food zostały dobrane w taki sposób, żeby mogły posłużyć jako dodatek lub urozmaicenie diety. Wysoka zawartość mięsa (80%) bogatego w łatwo przyswajalne białko oraz witaminy i minerały sprawią, że Twój pupil skutecznie uzupełni wszelkie braki odżywcze.

Przysmaki Merit Food posiadają szczelne zamknięcie, dzięki któremu zachowają swoją świeżość oraz niepowtarzalny smak na dłużej. Przez nie, smakołyki są chronione przed kurzem, zabrudzeniami i szkodliwymi roztoczami.

Skład analityczny

Skład analityczny
Składniki Wartość
Białko surowe 32%
Oleje i tłuszcze surowe 13.5%
Włókno surowe 2%
Popiół surowy 7.5%
Wilgotność 8.5%
Węglowodany 39.5%
Energia metaboliczna 358 Kcal/100g
Omega 6 1.89%
Omega 3 5.15%
Ekspert

Zdaniem eksperta

Hubert Bukowski

Ryby są nie tylko bardzo smaczne, ale również cechują się wysoką zawartością składników odżywczych. Mięso zawarte w przysmakach rybnych Merit Food pochodzi ze sprawdzonych, zagranicznych hodowli.

Jedną z najważniejszych cech ryb jest zawartość oleju Omega 3 i Omega 6. W znacznym stopniu wpływają na sierść oraz skórę zwierząt.

Warto wiedzieć

Ryby są rzadziej wykorzystywane przy produkcji karmy i przysmaków dla zwierząt niż mięso zwierząt hodowlanych. W żadnym wypadku nie znaczy to jednak, że są gorsze od drobiu czy jagnięciny. Mięso otrzymane z ryb takich jak łosoś czy pstrąg charakteryzuje się wysoką ilością białka bardzo dobrej jakości i niską zawartością tłuszczu. Jest ono również bogate w witaminy, minerały oraz olej Omega 3 i 6, który wpływa na właściwy stan skóry oraz sierści.

Kompozycja

Łosoś

Łosoś

Łososie przeznaczone na przysmaki Merit Food hodowane są w Szkocji i Islandii. Zawierają takie pierwiastki jak cynk i selen, które wzmacniają organizm oraz zwiększają odporność. Obecność potasu skutecznie redukuje nadciśnienie, a ponadto wspomaga pracę układu krwionośnego. Łosoś jest także świetnym źródłem witamin A, D, E i B. Odpowiadają one m. in. za prawidłowy metabolizm, polepszają wzrok, stan kośćca i mięśni.

Pstrąg

Pstrąg

Ryba o bladoróżowym, delikatnym mięsie. Jej mięso, spośród wszystkich ryb słodkowodnych, dostarcza największej ilości kwasów Omega 3 i Omega 6, które odpowiadają za właściwy stan sierści oraz skóry. Doskonale wpływa na układ krążeniowy, polecana jest zwierzętom chorym na serce. Zawiera dużą ilość białka, które składem dorównuje temu zawartemu w mięsie np. drobiowym czy jagnięcym, a dodatkowo jest jeszcze lepiej przyswajalne. Źródło witamin A, D i E, bogate w minerały takie jak fosfor, selen czy żelazo.

Składniki

80% świeżo przygotowanego i delikatnie gotowanego na parze mięsa z ryb (32% biała ryba, 24% łosoś, 23% pstrąg), ziemniaki, bataty.