Drobiowe na każdy dzień
  • 80% mięsa drobiowego

  • Całkowicie bezzbożowe

  • Łatwe do pogryzienia

  • Lekkostrawne

Merit Food Drobiowe przysmaki dla psa

Wszystkie zwierzaki kochają przeróżne smakołyki. Z tego powodu stworzyliśmy bezzbożowe przysmaki dla psa Merit Food. Łączą one w sobie doskonały smak i wysoką funkcjonalność. Dzięki wysokiej zawartości mięsa (aż 80%!) można je podawać zwierzakowi bez żadnych obaw.

W produkcji zostały wykorzystane wyłącznie naturalne składniki. Przysmaki dla psa Merit Food sprawdzą się doskonale jako przekąska, która wspomoże dobre samopoczucie czworonoga. Znakomite połącznie wysokiej jakości i niskiej ceny.

Wysoka zawartość mięsa gwarantuje doskonały smak oraz wysoką wartość odżywczą. Bezzbożowy skład sprawia, że są przeznaczone również dla alergików. Ponadto są łatwe do pogryzienia dlatego też dedykujemy je zarówno szczeniakom jaki i dorosłym oraz nieco starszym psom.

Zastosowanie przysmaków

Składniki zawarte w przysmakach Merit Food zostały dobrane w taki sposób, żeby mogły posłużyć jako dodatek lub urozmaicenie diety. Wysoka zawartość mięsa (80%) bogatego w łatwo przyswajalne białko oraz witaminy i minerały sprawią, że Twój pupil skutecznie uzupełni wszelkie braki odżywcze.

Przysmaki Merit Food posiadają szczelne zamknięcie, dzięki któremu zachowają swoją świeżość oraz niepowtarzalny smak na dłużej. Przez nie, smakołyki są chronione przed kurzem, zabrudzeniami i szkodliwymi roztoczami.

Skład analityczny

Skład analityczny
Składniki Wartość
Białko surowe 21%
Oleje i tłuszcze surowe 18%
Włókno surowe 1%
Popiół surowy 6%
Wilgotność 8%
Węglowodany 46%
Energia metaboliczna 387.5 Kcal/100g
Ekspert

Zdaniem eksperta

Hubert Bukowski

Przysmaki drobiowe Merit Food cechują się bardzo dużą zawartością mięsa. Składniki zostały dobrane w taki sposób, aby połączyć wartość odżywczą karmy oraz funkcjonalność zwykłej przekąski.

Mięso drobiowe jest bogate w białko, dodatkowo zawiera niewielką ilość tłuszczu. Przysmaki Merit Food zasmakują każdemu psiakowi i zapewnią mu niezbędne wartości odżywczych.

Warto wiedzieć

Przysmaki dla psa Merit Food znajdują zastosowanie jako uzupełnienie oraz urozmaicenie podstawowej diety. Nie znaczy to jednak, że możemy nimi w całości zastąpić karmę. Podawaj je psiakowi kilka razy dziennie. Przez swój wyjątkowy smak, przekąski będą skutecznym motywatorem, który sprawi, że Twój pupil zrobi za nie dosłownie wszystko. Przysmaki dla psa Merit Food to znakomity sposób, żeby wprowadzić innowację w żywieniu czworonoga.

Kompozycja

Kurczak

Kurczak

Mięso zawarte w przysmakach Merit Food jest składnikiem najlepszej jakości. Kury pochodzą z prywatnych, brytyjskich ferm. Zwierzęta chowane były metodą bezklatkową. Dzięki temu ich mięso klasyfikuje się na najwyższej pozycji. Drób to doskonałe źródło białka, bardzo łatwo przyswajalnego przez organizm. Cechuje je również niewielka ilość tłuszczu. Zawiera dużą ilość kwasów nienasyconych, które wpłyną pozytywnie na zdrowie i kondycję zwierzaka.

Kaczka

Kaczka

Podobnie jak mięso z kurczaka, kaczka charakteryzuje się wysoką zawartością łatwo przyswajalnego białka oraz obniżoną, w stosunku do mięsa czerwonego, zawartością tłuszczu. Kacze mięso to również doskonałe źródło fosforu, który uczestniczy w mineralizacji kości i zębów, żelaza, niezbędnego do prawidłowego wzrostu, rozwoju i regeneracji tkanek, oraz witamin z grupy B, odpowiedzialnych za prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego.

Składniki

80 % świeżo przygotowanego drobiu (34% kurczaka, 30% kaczki, 16% indyka), biały ryż, sos z kurczaka.